Wyniki w totolotku jakie padły w naszym okręgu wyborczym. Dodam jeszcze, że z Harisem zamiast skupić się na strzelaniu, trajkotaliśmy o innym turnieju, który mamy zamiar zorganizować. Może dlatego tak kiepsko poszło.
Ale i tak jest postęp w stosunku do zeszłej edycji, zwłaszcza u Harisa. Poza tym była herbatka, wafelki, szuriken, łuk bloczkowy i dobra zabawa. To ostanie jak zwykle zresztą.
1. Leszek "Haris" Jęczkowski 196 pkt (20/21/23/19/11/19/16/14/15/11/13/14)
2. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 193 pkt (17/18/16/22/17/12/17/15/13/16/14/16)
3. Michał Danes 149 pkt (18/14/15/19/14/11/5/14/13/13/8/5)
4. Agata "Gollum" Zapor 117 pkt (11/5/12/15/16/11/9/12/5/5/8/8)
5. Maciej Pawłowski 116 pk (14/12/13/19/13/3/6/15/3/11/3/4)
6. Eryk "Teguris" Gnaciński 58 pkt (5/15/6/8/9/6/2/0/0/7/0/0)
[ Dodano: 27-10-2008, 12:32 ]Wyniki:
W turnieju wzięło udział 136 osób (tyle wyników napłynęło w regulaminowym czasie)
Wyniki III edycji turnieju korespondencyjnego
Juniorzy (do lat 12, dystans 10, 15, 20 m):
1 Michał Słotwiński(11 lat) – 163 pkt - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
2 Karol Dydak(11 lat) - 109 pkt. - Dzikie Rosomaki
3 Kinga Sadowska ( 11 lat) - 64 pkt. - Dzikie Rosomaki
4 Kuba Sadowski ( 6 lat) - 27 pkt. - Dzikie Rosomaki
Kobiety:
1 Zuzana Pavlikova "Chin-Shin" – 187 pkt - Dzikie Rosomaki
2 Patrycja Rajs – 150 pkt - "Team Koziegłowy"
3Płotycia Anna "An" – 128 pkt -Bractwo Rycerskie Wieniawa / von Reihl
4 Edyta Gabala – 120 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
5 Dorota Czajkowska – 118 pkt - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
6 Agata "Gollum" Zapor – 117 pkt - Sławieńska Drużyna "Czarnej Róży"
7 Monika Wojtasik- 99 pkt - Kraków
8 Katarzyna Stramowska – 96 pkt - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
9 Kinga Eri Stachowiak – 82 pkt – Złe Zuchy Kraków
10 Sylwia Urban – 77 pkt
11 Anna Gościniak – 76 pkt - Bractwo Rycerzy Ziemi Głogowskiej
12 Agnieszka Sobczak – 71 pkt - Najemna Kompania Toruńska
12 Dominika Kiełbasa - 71 pkt
12 Alina Stodulska – 71 pkt
13Anna Mickiewicz – 68 pkt - Kraków
14 Jolanta Rudawska – 54 pkt - Drużyna łucznicza "Hultaje i Swawolnicy"
15 Agata Kowalska (niegdyś Badziąg) – 47 pkt
16 Zuzannę Pasternak – 44 pkt
17 Małgorzata Haba – 43 pkt - Kraków
18 Marta Kowalska – 40 pkt
19 Monika Węgrowska – 38 pkt
20 Katarzyna Sergiew – 33 pkt- II Chorągiew Księcia Przemysława Wielkopolskiego
21 Kamila Karmelka – 25 pkt
21 Ewelina Iwan – 25 pkt – Złe Zuchy Kraków
Mężczyźni:
1 Krzysztof Siemieniec – 261 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
2 Waldemar Rewers – 247 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
3 Mariusz Szamburski – 238 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
4 Sławek Kępiński - 231 pkt - Bractwo Rycerskie Ziemi Piotrkowskiej
5 Jarosław Jaro Dąbrowski – 229 pkt – Złe Zuchy Kraków
6 Michał Dajda – 220 pkt - Kraków
7 Karol Pisarkiewicz – 219 pkt - KSA
7 Adam Kaczmarkiewicz „NEMO”– 219 pkt - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
8 Wojtek Rybarczyk „Saladyn”– 218 pkt - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
9 Bogdan Guminski – 217 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
10 Mariusz Stramowski – 214 pkt - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
11 Michał Celarek - 213 pkt - „NORDA”
12 Krzysztof Plewniak "Ivar Trzy Strzały" – 212 pkt - Dzikie Rosomaki
12 Andrzej Zabrocki - 212 pkt - Łużycka Drużyna Łucznicza
13 Jerzy Wojtasik – 203 pkt - Kraków
14 Krystian Majek – 202 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
15 Tadeusz Krupa – 201 pkt - Swobodna Kompanija
16 Dariusz "Rosomak " Sadowski – 197 pkt - Dzikie Rosomaki
17 Leszek "Haris" Jęczkowski – 196 pkt - Koszalińska Kompania Rycerska
18 Darek Chojnacki „Darius”– 195 pkt - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
19 Paweł Krupa – 194 pkt -Swobodna Kompanija
20 Rafał Grudnik – 193 pkt -Bractwo Rycerskie Wieniawa / von Reihl
20 Bartłomiej "Gandalf" Zielonka – 193 pkt - Koszalińska Kompania Rycerska
21 Krzysztof Doliński - 192 pkt - Łużycka Drużyna Łucznicza
22 Ryszard Rutkiewicz – 189 pkt - KSA
22 Tomasz Jastrząb – 189 pkt - Kraków
23 Adam Klimek – 188 pkt - "Team Koziegłowy"
24 Petr Franek "Hoblik" – 185 pkt - Dzikie Rosomaki
24 Tomasz Imiołczyk(NAZAR)- 185 pkt - Hells Hunters
24 Marek Plewnia(POLEWKA)- 185 pkt - Hells Hunters
25 Leszek " Karibu " Sobalkowski- 183 pkt - Dzikie Rosomaki
26 Andrzej Kuzniak – 181 pkt - "Team Koziegłowy"
26 Piotr Nowaczyński – 181 pkt – Złe Zuchy Kraków
27 Emil Kowalski (XaeroZKota) – 179 pkt
28 Maciej Morawiec – 178 pkt - KSA
29 Jerzy Domachowski – 175 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
30 Tomasz Siemieniec – 174 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
31 Jakub Firek "Kefir" – 173 pkt - Dzikie Rosomaki
32 Marcin Stramowski – 162 pkt - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
32 Mikolaj Hałuszczuk - 162 pkt - Swobodna Kompanija
33 Waldek Szymski – 150 pkt - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
34 Michał Danes – 149 pkt - Koszalin
35 Piotr Głowacki-Mściwoj – 148 pkt - Drużyna łucznicza "Hultaje i Swawolnicy"
36 Grzegorz Kostrzewski – 144 pkt - Pogoń Ruda Śląska
37 Darek Pyka - 143 pkt - Łużycka Drużyna Łucznicza
37 Jerzy Leśniewski - 143 pkt - Łużycka Drużyna Łucznicza
38 Sebastian Bugajski – 142 pkt
39 Stanisław Sobański "Apacz" – 137 pkt - Dzikie Rosomaki
40 Tomasz Dydak – 136 pkt
41 Artur Krzeszewski 130 pkt - „NORDA”
41 Patryk Kober – 130 pkt - Międzyzdroje
42 Karol Sekuła – 129 pkt
43 Andrzej Rudawski Jendrzej – 128 pkt - Drużyna łucznicza "Hultaje i Swawolnicy"
44 Bartek Rudawski – 127 pkt - Drużyna łucznicza "Hultaje i Swawolnicy"
45 Przemysław Kociołek – 127 pkt - Kraków
46 Jakub Kłusek – 126 pkt - Kraków
47 Bartosz Kaniewski – 125 pkt - Gród Foluszek
48 Płotycia Krzysztof "Borschwitz" – 123 pkt -Bractwo Rycerskie Wieniawa / von Reihl
49 Kasper M. Kowalczyk – 122 pkt - „NORDA”
50 Kamil Kużaj – 121 pkt - Gród Foluszek
51 Dariusz Lange – 120 pkt - „NORDA”
52 Wojciech Rewers 118 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
53 Jan Majewski – 117 pkt - Gród Foluszek
54 Maciej Pawłowski – 116 pkt
55 Jarosław Gorzałka- 114 pkt - Dzikie Rosomaki
56 Marek Jeżak - 113 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
57 Mirosław Konarski – 112 pkt - „NORDA”
58 Michał Czarnecki – 111 pkt
59 Jakub Ziółkowski – 110 pkt - Najemna Kompania Toruńska
59 Adam Górniak(PUKET)- 110 pkt - Hells Hunters
60 Wojciech Kruszyński "Lakota" – 109 pkt - Akicita
61 Piotr Jachna – 107 pkt
61 Paweł Bloch – 107 pkt- Bractwo Rycerzy Ziemi Głogowskiej
62 Krzysztof Górnik – 106 pkt - Malbork Baszta Maślankowa
63 Michal Konieczny(WYZAR)- 104 pkt - Hells Hunters
64 Arek Słotwiński – 103 pkt - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
65 Bartosz Rewers – 100 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
66 Mariusz Kazik -98 pkt
67 Tomasz Komowski – 95 pkt - „NORDA”
67 Patryk Rewers 95 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
68 Łukasz Menżyński – 94 pkt – Złe Zuchy Kraków
69 Tomasz Węgrowski – 93 pkt
70 Robert Kazik – 91 pkt
71 Błażej Prusiecki – 90 pkt - Najemna Kompania Toruńska
71 Łukasz Golla – 90 pkt - „NORDA”
72 Krzysztof Zarębski (Chaos) - 86 pkt
73 Edward Górecki – 85 pkt - Drużyna łucznicza "Hultaje i Swawolnicy"
74 Tomasz Zahorski – 83 pkt- II Chorągiew Księcia Przemysława Wielkopolskiego
75 Grzegorz Dzierzynski – 79 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
76 Piotr Przybylski – 78 pkt- Bractwo Rycerzy Ziemi Głogowskiej
77 Piotr Gorzelańczyk - 77 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
78 Andrzej Paciorkowski – 76 pkt - Malbork Baszta Maślankowa
79 Mariusz Szmigiel(MAJO)- 73 pkt -Hells Hunters
80 Karol Płuska – 72 pkt - „NORDA”
81 Rafał Kisielewski "Drzewian" – 69 pkt - Akicita
82 Jacek Skorupka – 68 pkt - „NORDA”
83 Michał Skorupka – 65 pkt - „NORDA”
84 Janusz Struzik – 63 pkt - Akicita
85 Robert Bojanowski – 61 pkt - Najemna Kompania Toruńska
85 Paweł Płaneta – 61 pkt
86 Wojciech Tatarynowicz – 60 pkt- II Chorągiew Księcia Przemysława Wielkopolskiego
87 Bartłomiej Sobański "Bart" – 58 pkt - Dzikie Rosomaki
87 Eryk "Teguris" Gnaciński – 58 pkt
87 Michał Grzegorek – 58 pkt - Wielkopolska (Września, Środa Wlkp,Witkowo, Grzybowo)
88 Paweł Popławski – 52 pkt - Malbork Baszta Maślankowa
89 Jakub Tyczyński - 45 pkt- Bractwo Rycerzy Ziemi Głogowskiej
90 Paweł Cymkiewicz – 38 pkt - Dzikie Rosomaki -junior, który zdecydował się strzelać w kategorii seniorów Wink
91 Tomasz Rokicki – 37 pkt - II Chorągiew Księcia Przemysława Wielkopolskiego
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewt ... =2413#2413Poziom się znacznie podniósł.