Listopadowa KKR'ka - 11.11.2019 166 z kolei.XI Turniej Łuczniczy z okazji Dnia Niepodległości dobiegł końca.
W zmaganiach sportowych wzięło udział 27 łuczników płci obojga. 14 łuczników w pełnym rynsztunku odtwórców i z wymaganymi łukami oraz strzałami, stanęło do zmagań o pierścienie księżnej Zofii i księżnej Elżbiety.
Dodatkową akcją była zbiórka charytatywna na rzecz Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Koszalinie.
Turniej "1" , bo : 11 Turniej, 11.11. o godz. 11.11 , 11 konkurencji
Dystanse do 30 m - tarcza FITA 60 cm, pkt. 1 - 10
Konkurencje:
- 15 m, strzelanie proste, 5 strzał,
- 20 m, strzelanie partyjskie, 5 strzał
- 25 m, strzelanie proste, 5 strzał
- 3 dystanse: 15m - 2 strzały, 20 m - 2 strzały, 25 m - 1 strzała
- 20 m, czasówka 40 s., strzelanie proste, bez ograniczeń ilości strzał
- Marszostrzelanie, od 30 m, 5 strzał, tarcza FITA 80 cm, pkt. 1 - 10
Dystanse powyżej 30 m – tarcza FITA 80 cm, pkt. 1 - 10
Konkurencje:
- 1. 30m, strzelanie proste, 5 strzał,
- 40 m, strzelanie partyjskie, 5 strzał,
- 50 m, strzelanie proste, 5 strzał,
- 3 dystanse: 30 m – 2 strzały, 40 m – 2 strzały, 50 m – 1 strzał,
- 30 m, czasówka 40 s., strzelanie proste, bez ograniczeń ilości strzał.
Wyniki cząstkowe:
Dystans do 30 m
1. Tomasz – SWDŁ Starogard Gdański – 203 pkt.
2. Haris – SKKR Koszalin – 193 pkt.
3. Martin – SWDŁ Starogard Gdański – 190 pkt.
4. Robert – Koszalin – 183 pkt.
5. Gandalf – SKKR Koszalin – 170 pkt.
5. Jan z Dąbrowy – 170 pkt.
7. Andzia - Starogard Gdański – 164 pkt.
8. Zwiewny Trzmiel – Koszalin – 153 pkt.
9. Elf – SKKR Białogard – 152 pkt.
10. Dorota – SKKR Koszalin – 148 pkt.
11. Paweł – Koszalin – 147 pkt.
12. Weneda – Biały Bór – 146 pkt.
13. Martfa – PGOH –Słupsk – 136 pkt.
14. Robert Gata – Koszalin – 128 pkt.
15. Ciri – SKKR Koszalin – 125 pkt.
16. Fazik – SKKR Koszalin – 116 pkt.
17. Sambor – SKKR Koszalin – 107 pkt.
18. Zbig – Koszalin – 106 pkt.
19. Wojt Gajosus – KKR Koszalin – 105 pkt.
20. Piotr – Starogard Gdański – 94 pkt.
21. Marlena – Starogard Gdański – 92 pkt.
22. Zosia – Biały Bór – 84 pkt.
23. Biorn – PGOH Słupsk – 79 pkt.
24. PAnek – SKKR Koszalin – 65 pkt.
25. Marek Arr arr – SKKR Koszalin – 62 pkt.
26. Jacek – PGOH Słupsk – 56 pkt.
27. Krzysztof – Szczecinek – 10 pkt.
Dystanse powyżej 30 m
1. Martin – SWDŁ Starogard Gdański – 115 pkt.
2. Elf – SKKR Białogard – 111 pkt.
3. Robert – Koszalin – 103 pkt.
4.Tomasz – SWDŁ Starogard Gdański – 92 pkt.
5. Haris – SKKR Koszalin – 85 pkt.
6. Paweł – Koszalin – 84 pkt.
7. Zwiewny Trzmiel – Koszalin – 73 pkt.
8. Jan z Dąbrowy – 70 pkt.
9. Gandalf – SKKR Koszalin – 68 pkt.
10. PAnek – SKKR Koszalin – 67 pkt.
11. Sambor – SKKR Koszalin – 51 pkt.
12. Biorn – PGOH Słupsk – 47 pkt.
12. Weneda – Biały Bór – 47 pkt.
14. Dorota – SKKR Koszalin – 46 pkt.
14. Zbig – Koszalin – 46 pkt.
16. Andzia - Starogard Gdański – 45 pkt.
17. Ciri – SKKR Koszalin – 44 pkt.
18. Robert Gata – Koszalin – 38 pkt.
19. Wojt Gajosus – SKKR Koszalin – 35 pkt.
20. Martfa – PGOH –Słupsk – 32 pkt.
20. Marlena – Starogard Gdański – 32 pkt.
22. Jacek – PGOH Słupsk – 24 pkt.
23. Fazik – SKKR Koszalin – 21 pkt.
24. Marek Arr arr – SKKR Koszalin – 17 pkt.
25. Piotr – Starogard Gdański – 12 pkt.
26. Krzysztof – Szczecinek – 1 pkt.
27. Zosia – Biały Bór – 1 pkt.
Klasyfikacja Generalna - Wyniki Całkowite (suma miejsc z obu turniejów):1. Martin – SWDŁ Starogard Gdański – 3+1 = 4
2. Tomasz – SWDŁ Starogard Gdański – 1+4 = 5
3. Robert – Koszalin – 4+3 = 7
3. Haris – SKKR Koszalin – 2+5 = 7
5. Elf – SKKR Białogard – 9+2 = 11
6. Jan z Dąbrowy – 5+8 = 13
7. Gandalf – SKKR Koszalin – 5+9 = 14
8. Zwiewny Trzmiel – Koszalin – 8+7 = 15
9. Paweł – Koszalin – 11+6 = 17
10. Andzia - Starogard Gdański – 7+16 = 23
11. Dorota – SKKR Koszalin – 10+14 = 24
11. Weneda – Biały Bór – 12+12 = 24
13. Sambor – SKKR Koszalin – 17+11 = 28
14. Ciri – SKKR Koszalin – 15+17 = 32
14. Robert Gata – Koszalin – 14+18 = 32
14. Zbig – Koszalin – 18+14 = 32
17. Martfa – PGOH –Słupsk – 13+20 = 33
18. PAnek – SKKR Koszalin – 24+10 = 34
19. Biorn – PGOH Słupsk – 23+12 = 35
20. Wojt Gajosus – SKKR Koszalin – 19+19 = 38
21. Fazik – SKKR Koszalin – 16+23 = 39
22. Marlena – Starogard Gdański – 21+20 = 41
23. Piotr – Starogard Gdański – 20+25 = 45
24. Jacek – PGOH Słupsk – 26+22 = 48
25. Zosia – Biały Bór – 22+27 = 49
25. Marek Arr arr – SKKR Koszalin – 25+24 = 49
27. Krzysztof – Szczecinek – 27+26 = 53
Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za wspólną zabawę i rywalizację godną rycerzy !
Legenda:
SWDŁ - Starogardzka Wolna Drużyna Łucznicza
PGOH - Pomorska Grupa Odtwórstwa Historycznego
SKKR - Stowarzyszenie Koszalińska Kompania Rycerska
Strzelaliśmy do 3 tarcz centrycznych.
Do 30 metrów: Rozmiar 60. Punktacja 1-10. 5 strzał na konkurencje, czasówki bez limitu strzał.
Powyżej 30 metrów: Rozmiar 80. Punktacja 1-10. 5 strzał na konkurencje, czasówki bez limitu strzał.
Czas strzelania ok 3,5h. Konkurencji 11. Łuczników 27. Strzelanie po dwie osoby na tarczę.
Life's a game with save and load features disabled.